KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443041

nr 1544 3041

1800-tal, porträtt, ej signerad. Olja på pannå, 17x14 cm, yttermått inklusive ram: 27x24 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 maj 2023
kl 20:26:37

28/5 11:29:48 1      100 kr
28/5 18:17:19 2      Vinnande bud